Jihočeská amatérská liga
přihlásit registrovat

Velká cena Temelína 2015

1. 6. 2015
V kalendáři JAL se letos poprvé objevil nový závod nesoucí název Velká cena Temelína 2015, který bude pořádat Klub cyklistů Slavia Praha. Většina příprav je již hotova a tak nic nebrání tomu, aby světlo světa spatřily první oficiální informace o akci, na kterou jste všichni srdečně zváni.

8. srpna se můžete těšit na nevšední zážitek nejen Vy, ale i Váš doprovod. Dospělí cyklisté se utkají na tratích 100 a 43 km vedoucích malebnou jihočeskou krajinou v blízkosti temelínské elektrárny. Pro ty nejmenší je připraven dětský závod přímo v prostoru startu a cíle. Dále se všichni mohou těšit na zajímavý doprovodný program.

Za zmínku určitě stojí, že se závod uskuteční za plné uzavírky silničního provozu. Pro ty nejlepší z Vás máme připravené prize money v celkové hodnotě 20 000 Kč. S prázdnou však od nás neodjedou ani ti, kteří se neumístí v popředí výsledkové listiny. Každý přihlášený totiž obdrží startovní balíček s dárky od našich partnerů, jehož obsah stále bobtná. Již máme např. přislíbena termotrika od firmy Jitex, výživové doplňky od Isostaru či cyklistické lahve od Porsche České Budějovice. Samozřejmostí je také občerstvení v cíli v ceně startovného.

Podrobné informace o závodě spolu s přihlašovacím formulářem naleznete na www.kcslaviapraha.cz/velka-cena.
Využijete-li přihlášení a zaplacení startovného prostřednictvím internetu, ušetříte jednak nějakou tu korunu, a jednak nám pomůžete lépe odhadnout počet účastníků, za což Vám předem děkujeme.

Pro členy JAL budiž ještě zdůrazněno, že o body se jede pouze na 100 km trase.

2269