Jihočeská amatérská liga
přihlásit registrovat

Registrace MR SAC


St. č. Jméno Příjmení Oddíl Liga Kategorie Časovka Kritérium Ročník Zaplaceno Poznámka
92 Josef Vejvoda AC Sparta Praha UAC D 1963
91 Petr BARAN SK Bagbike SPAC D 1960
90 Robert Zápotocký CK Kramolín ZAL A 1993
89 Jiří Kříž CYKLOEXTRA CANNONDALE JAL D 1968
88 Ladislav Kohout Cyklo Kohout Multicar-CB JAL E 1958
87 Jiří Pavlík Ostrava SPAC F 1951
86 Jiří Pekarčík Cyklokramo Suchdol SPAC F 1953
85 Tomáš Dohnal Cyklokramo Suchdol nad Odrou SPAC C 1980
84 Jaroslava Dohnalova Loko Campagnolo Krnov SPAC Z 1972
83 Ivana Jaklová CK Hobby Bohumín SPAC Z 1965
82 Jiří Jakl CK Hobby Bohumín SPAC D 1963
81 Antonín Černý Kola Šilhavý ZAL F 1946
80 Oldřich Novotný CT WEBER UAC A 1991
79 Jiri Vrana Tachov ZAL C 1974
78 Luděk Mráz Cykloservis Malát ZAL B 1990
77 Tomáš Mužík Rafkarna IDEA Cycling Team JAL B 1983
76 Jiří Baier AC Sparta Praha cycling akademie UAC B 1984
75 Tomáš Rous Cykloservex-Duratec JAL E 1959
74 Ondřej Rybín Rafkarna IDEA Cycling Team JAL A 1993
73 Miroslav Adamčík Cyklokramo Suchdol nad Odrou SPAC E 1957
72 Vladimír Fišer HaPe Sport Brno MP E 1952
71 Radek Koblic CT Weber JAL A 1993
70 Jiří Hradil FORCE KCK Zlín SPAC B 1986
69 Milan Šimon Cykloservis Malát ZAL E 1952
68 František Feferle Čistý sport JAL D 1961
67 Josef Burgr Markus JAL E 1952
66 Luboš Růžička JAL E 1959 není zatím v JAL?
65 Jaroslav Plánička Kovo Belfin JAL C 1977
64 Jaroslava Dohnalová Loko Campagnolo Krnov SPAC Z 1972
63 Milan Kontúr MIKONT Frenštát p.Radhoštěm SPAC E 1960
62 Tomáš Pacovský Dexter Cykling UAC C 1972
61 Zdenek Peltan Cyklo Jiricka JAL E 1959
60 Miroslav Šváb CYCLING BRNO MP C 1976
59 Robert Ploner RPR Římov JAL C 1977
58 Miroslav Joza Cyklo Kohout Multicar-CB JAL A 1995
57 Josef Koloc KCL Kooperativa-Svijany UAC F 1943
56 Antonín Ježek Affaire Proboštov UAC F 1949
55 Karel Majer Ck Kramolín JAL, ZAL E 1956
54 Jan Klabouch AC Sparta cykl. akademy JAL E 1959
53 David Šulc Dexter Cycling UAC C 1973
52 Jaroslav Jirásek AFFAIRE Proboštov UAC E 1952
51 Karel Krejčí Sweep Chomutov SAL E 1958 není v SAL 2019
50 Tomaš Zezula Bike club Svitavy SPAC C 1980
49 Milan Miller Tama Královice UAC B 1982
48 Jan Bryxi STARK CYCLING TEAM UAC D 1970
47 David Gotthard Rafkarna IDEA Cycling Team MP C 1976
46 Roman Tuma AC Sparta Praha Cycling Akademie JAL D 1965
45 Jan Jonášek UAC C 1975
44 Kamil Ježek CK Kramolín JAL, ZAL D 1968
43 Ladislav Pelc FORCE KCK Zlín SPAC E 1958
42 Josef Král Kbely cycling team UAC E 1954
41 Petr Zikmund CT WEBER JAL B 1983
40 Zdeněk Drábek DZ BEX CYCLING TEAM SPAC C 1978
39 Josef Slezák FORCE KCK Zlín SPAC E 1959
38 Miroslav Jiřička Cyklo Jiřička Litvínovice JAL C 1972
37 Michal Hradil FORCE KCK Zlín SPAC B 1987
36 Jiří Halamka CK Kramolín JAL, ZAL D 1964
35 Jiří Belfín KOVO BELFÍN cyklo team JAL C 1975
34 Tomáš Galuška Force KCK Zlín SPAC D 1970
33 Karel Schunagel Toi Toi Cykloklub Slaný UAC C 1975
32 Radovan Fojt Bikecentrum Olomouc MP D 1970
31 Michal Dychtl JAL A 1993
30 Dan Střihavka UAC B 1988
29 Vlastik Mlynář ACS DRAK Vrbno SPAC C 1974
28 Jaroslav Rendl Dexter Cycling UAC C 1973
27 Václav Vodička CYCLING BRNO MP C 1972
26 Michael Mullen Cyklotrenink.com UAC D 1966
25 Jiří Tutsch CKKV-Praha UAC E 1960
24 Michal Šmahel Rafkarna IDEA Cycling Team UAC B 1985
23 Karel Vlk CK Kramolín JAL, ZAL C 1980 ubytování 200,-
22 Martin Dvořáček Cycling BRNO JAL C 1971
21 Ladislav Šindelár Stark cycling team UAC C 1976
20 Martin Klícha Rafkarna IDEA Cycling Team UAC B 1988 600?
19 Michal RYDVAL AC SPARTA UAC C 1974
18 Jana Milec Jiřincová JAL Z 1986
17 Pavel Lehocký GS cyklo team Jistebnice JAL A 1997
16 Jan Chudý SPAC C 1978 včetně ubytování
15 Aleš Němeček PROMPT 2 Servis JAL A 1991
14 Bohumil Matoušek CK JAL, ZAL D 1970
13 Iveta Randová CK Kramolín JAL, ZAL Z 1972
12 Pavel Kremla JK Alika MP E 1960 není v MP 2019?
11 Jiří Voráček CK Kramolín JAL, ZAL C 1979
10 Jan Mlynář Cyklo Jiřička JAL B 1988
9 Richard Vlasák ToiToi cykloklub Slaný UAC D 1968
8 Vladimír Novák Hůrka JAL C 1972
7 David Horký RC-H 1919 Nürnberg JAL C 1973
6 Radek Plechata Velo club Tábor JAL C 1977
5 Alexander Fritz JAL A 1989
4 Bedřich Průcha Bikeheart JAL C 1973
3 Ivo Strnad CKKV Praha JAL D 1964
2 Karel Juráň Diablo sport Český Krumlov JAL C 1974
1 Pavel Jelínek KC Slavia Praha JAL B 1984