Jihočeská amatérská liga
přihlásit registrovat

Pozvánka na společný závod JAL a ŠUAC do Kašperek

13. 6. 2012

Všechny Vás srdečně zveme na společný závod JAL + ŠUAC v Kašperkách 23. 6 2012. Trať popsaná v propozicích se může někomu zdát poněkud krátká, vězte však, že náročností délku zcela vynahradí! Důvodem zkrácení je mimo jiné i časově omezená úplná uzavírka okruhu. Obec Červená bude odříznutá bez možnosti alternativního spojení, je tedy malým zázrakem, že se nám v dnešní době povedlo vyběhat všechna povolení…

Opět bude na vítěze obou balíků čekat pobyt pro dva v hotelu Kašperk v hodnotě přes 6 000,– Kč, ve sklárně už se vyrábějí originální poháry pro vítěze všech kategorií. Máme připravené i další věcné ceny, plánujeme zařadit i finanční – podle ekonomické situace.

Kdo už u nás v Kašperkách závodil, určitě potvrdí, že vše klapalo a každý si dal pořádně do těla na jednom z nejnáročnějších okruhů celoročního seriálu. Opět to nebude jiné. Téměř všechny díry už jsou zaasfaltované, krajnice na úzkých úsecích budou čerstvě vysekané. Trať a zázemí bude zajišťovat kolem 30 nejbližších kamarádů. Případné drobné nedostatky nám určitě odpustíte.

Takže trénujte kopce a seřiďte si pořádně brzdy, obojí budete nutně potřebovat!!!

Za KČT Kašperské Hory
R. Nový

2906