Jihočeská amatérská liga
přihlásit registrovat

Zveřejněn kalendář závodů pro sezónu 2015

14. 1. 2015

Zveřejňujeme kalendář závodů na nadcházející sezónu.

Již od minulého týdne je také možno se do ročníku 2015 zaregistrovat. Registrace probíhá stejně jako v minulém roce elektronicky.

  J A L Š.U.A.C MASTERS Ostatní
4.4.        
5.4.        
11.4.        
12.4.        
18.4.   Plzeň – ČJ    
19.4. Hosín – ČJ      
25.4.        
26.4.     Hodkovice – ČJ  
1.5. Velešín – S      
2.5.     Sezemice – ČJ  
3.5.   Achensee – Mar. Sezemice – S  
8.5.        
9.5.     Znojmo – M  
9.5.        
10.5. Bílsko – S      
16.5.        
17.5.   Strakonice – ČJ Chvaletice – Kr.  
23.5.   Kramolín – S Běleč – ČJ  
24.5.     Běleč – S  
30.5. Monínec – S      
31.5.     Monínec – S  
6.6.     Hodonice – ČJ Strmilov – S
7.6.   Klatovy – Et. Hodonice – S Žirovnice – S
13.6. Lenora – S      
14.6.     Malá Skála – S  
20.6. Kašperské Hory – Et. Kašperské Hory – Et.    
21.6.     Křinec – S MČR  
27.6. Loučovice – ČJ Loučovice – ČJ Sokolov – ČDv. MČR  
28.6. Loučovice – Et Loučovice – Et Sokolov – ČJ. MČR  
4.7.     Rašlovka – S+ČJ  
5.7.     Heřmanice – S  
6. 7.        
11.7.        
12.7.     Monako – S  
18.7.   MČR SAC   MČR SAC
19.7.   MČR SAC   MČR SAC
25.7.        
26.7.   Mariánské Lázně – S Lučany – S  
1.8. Kájov – ČJ MJAL      
2.8.     Svijany – S  
8.8. Týn nad Vltavou – S   Nové Hrady – ČV  
9.8.     Nové Hrady – S  
15.8.        
16.8. Milevsko – S M JAL Klatovy – ČDv Železný Brod – ČJ  
22 .8.        
23.8.   Lopatárna – Kr.    
24.8.        
25.8.        
26.8.        
27.8.        
28.8.        
29.8.        
30.8. Hradiště – Kr      
5.9.        
6.9. Kleť – ČJ      
12.9.   Sušice – ČJ    
13.9.     Ještěd – S  
19.9.   Trofej Favorit    
20.9.       Bechyně – S
26.9.        
27.9.        
3.10.   Tour de Brdy – S    
4.10. Cunkov – S      

JAL = Jihočeská amatérská liga
Š.U.A.C. = Šumavská unie amatérských cyklistů
MASTERS = Extraliga Masters
Tučně jsou uvedeny mistrovské závody

2060